16,92: (12,1-x) = 3,6 розвязати ривняння

+2
Ответы (1)
  1. 29 октября, 16:28
    0
    16,92 : (12,1 - х) = 3,6

    12,1 - х = 16,92 : 3,6

    12,1 - х = 4,7

    х = 12,1 - 4,7

    х = 7,4.