Е) 1/12*2 ж) 2/9*3 з) 7/25*5

+1
Ответы (1)
  1. 31 мая, 16:01
    0
    Е) 1/12*2=2/12=1/6

    Ж) 2/9*3=6/9=2/3

    З) 7/25*5=35/25=7/5=1 2/5