Помогите решить задачу експерементально установлено що елементний склад газоподибнои речовини гидроген 14,29% решта карбон масса 1 л газу 1,25 г знайдить формулу

+5
Ответы (1)
  1. 5 июня, 01:12
    0
    М (газу) = 1,25*22,4=28 г/моль

    n (Н) = 28*14,29/100=4

    n ((С) = (28-4) / 12=2

    С2 Н4-этилен