Превращение C3H6-C3H4-C3H6-C3H8-C3H7BR

+4
Ответы (1)
  1. 17 января, 05:13
    0
    1) c3h6+Ni (kataliz) + t=c3h4+h2 degidrirovanie

    C3h4+h2+t+ni (kat) = c3h6 gidrirovanie alkinov

    C3h6+h2+t+ni=c3h8 gidrirovanie alkenov

    C3h8+br+УФ=C3h7br galogenirovanie alkanov