1) 6√3-4√3

2) 12√5+√5

3) 3√2-2√2

4) 9√7*√7

+5
Ответы (1)
  1. 24 октября, 16:01
    0
    1) 6√3-4√3=2√3

    2) 12√5+√5 = 13√5

    3) 3√2-2√2=√2

    4) 9√7*√7 = 9 * (√7) ²=9*7=63