500 гр 10% литей сульфатннын ерытындысыне буландырганда 200 гр ерытынды алынды Ерытындыны литеий сульфатынын массалык улесы кандай?

+2
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 15:30
    0
    100 герт-де---10 г литий сульфаты

    500 г ерт-де---хг литий сульфаты х=500*10/100=50 г

    w (Li2SO4) = 50/200*100%=25%