Який обьем Карбону (IV) (н. у) отримаэмо при згоранны пропана обьемом 13 л?

+4
Ответы (2)
  1. 8 февраля, 15:46
    0
    13 XL

    C3H8+5O2-->3CO2+4H2O

    22.4 3*22.4

    13/22.4 = X/67.2

    X=39 L

    Ответ 39 л
  2. 8 февраля, 16:56
    0
    13 л Х л

    С3 Н8 + 5 О2 = 3 СО2 + 4 Н2 О

    n = 1 моль n = 3 моль

    Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль

    V = 22,4 л V = 67,2 л

    13 л С3 Н8 - Х л СО2

    22,4 л С3 Н8 - 67,2 л СО2

    V (CO2) = 13 * 67,2 / 22,4 = 39 л