Массасы 10 грамм мыс оксидын тотыксыздындандыруга кажет амиактын колемы

+1
Ответы (1)
  1. 28 августа, 02:15
    0
    10 г хл

    3CuO + 2NH3 = N2+3Cu + 3H2O х=10 г*44,8 л/240 г=1,87 л

    240 г 2*22,4 л V (NH3) = 1.87 л