Обчислити 5 моль метану за нормальних умов!

+1
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 08:22
    0
    N = 5 (моль)

    m=n*M

    M (CH4) = 12+4*1=16 (г/моль)

    m=5*16=80 (г)

    V=Vm*n, где Vm - объем газа при н. у. = 22.4 (л/моль)

    V=22.4*5=112 (л)