Запропонуйте способи добування Cu (OH) 2, FeSO3, ZnO

+3
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 18:50
    0
    CuSO4 + 2NaOH = Na2SO4 + Cu (OH) 2↓

    FeO + H2SO3 = FeSO3 + H2O

    Zn (OH) 2 = ZnO + H2O