Написать структурную формулы: а) 3,5 - диметил-4-этилгептен-3; б) 3-метилгептдиен-1,2

+5
Ответы (1)
  1. 31 марта, 16:05
    0
    А) СН3 - СН2 - С (СН3) = СН - СН (СН3) - СН2 - СН3

    б) СН2 = С = С (СН3) - СН2 - СН2 - СН2-СН3