Ерер шыгымы 80% болса, 300 л ацетилен (к. ж) канша бензол алуга болады?

+4
Ответы (1)
  1. 3 января, 07:06
    0
    2 сн4=t=С2+3 Н2

    Из 300 литров метала получися V (C2H2) = 300*0.5*0.75=112.5 л