Фомула гомола3-метил - 2 - пентен

+1
Ответы (1)
  1. 3 июня, 22:38
    0
    CH3-CH=C (CH3) - CH2CH3 - 3 метил2 пентен

    CH3-CH=C (CH3) - CH2-CH2-CH3 - 3 метилгексен2