HI+Al (OH) 3 = ...

HI+=фенофталеин = ...

HI+лакмус = ...

HI+метилоранж = ...

Na2SiO3+H3PO4 = ...

Na2CO3+H3PO4 = ...

Na2SiO3+HI = ...

Na2SiO3+HI = ...

+1
Ответы (1)
  1. 22 мая, 16:12
    0
    HI + Al (OH) 3 = AlI3 + H2O

    3Na2CO3 + 2H3P04 = 2Na3PO4 + 3H2CO3

    3Na2SiO3+2H3PO4=2Na3PO4+3H2SiO3