Решить ОВР

H2S+O2=H2O+SO2

+2
Ответы (1)
  1. 19 августа, 03:53
    0
    H (+1) 2S (-2) + O (0) 2=H (+1) 2O (-2) + S (+4) O (-2) 2

    S (-2) - 5e=S (+4) |5|2|

    O (0) + 2e=O (-2) |2|5|

    2H2S+3O2=2H2O+2SO2, вроди так