Тик тортбурыштын ауданы 24 см узындыгы 6 см периметрин тап

+5
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 11:13
    0
    S=ab

    a=6cm

    b=S/a=24cm/6cm=4cm

    P=2 (a+b) = 2 (6cm+4cm) = 20cm