3) 2/5+1 1/4 * а при а = 1 3/5

+3
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 21:46
    0
    1) 2/5+11/4=0,4+2,75=3,15

    А 13/5=2,6 надеюсь правильно)))