Обчислить площу бичной поверхни прямой призми основа якой трикутник зи сторонами 10 см 12 см и 13 см а бичне ребро доривнюэ 8 см

+4
Ответы (1)
  1. 24 августа, 18:28
    0
    Sб. = h (a+b+c) = 8*35 = 280 (см²)