8 у (у-1) + 4 у (3-2 у) - 5=6 у+1

+4
Ответы (1)
  1. 10 января, 09:42
    0
    8y² - 8y + 12y - 8y² - 5 = 6y + 1

    -8y + 12y - 6y = 1 + 5

    -2y = 6

    y = - 3