N/N = 8

t=2 суток

T-?

+2
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 05:30
    0
    Дано No/N=8 t=48 час T - ?

    N=No/2^t/T

    2:^t/T=2^3 t/T=3 T=48/3=16 часов