Сабак арасында узылыс 10 минутка созылады. Бул уакытты секундпен, минутпен, сагатпен корсетындер.

+5
Ответы (1)
  1. 23 мая, 06:48
    0
    в секундах 10*60 = 600 сек

    в минутах 10 мин

    в часах 10/60=1/6 часа