A=0.96-0.83/83*50-96*20=

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 21:03
    0
    А=0,96-0,83/83•50-96•20

    а=0,13/2230

    а=13/100/2230

    а=13/223000 (5,8296 • 10^-5)