Скильки молекул миститься у 100 г кисну?

+5
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 15:19
    0
    Дано m = 100 г M = 18 г/моль N - ?

    N = Na*m/M = 100*6,02*10^23/18 = 3,34*10^24