1/R+0,4=5/8 нужно выразить R

+3
Ответы (1)
  1. 19 марта, 04:33
    0
    1/R=5/8-4/10

    1/R=5/8-2/5

    1/R=25/40-16/40

    1/R=9/40

    R=40/9

    R=4 цел4/9