Помогите

виразити у амперах

7 мА; 4840 мА; 10 мкА;

0,5 мкА; 2,7 мА; 0,2 кА

+5
Ответы (1)
  1. 25 января, 07:11
    0
    7 мА = 7*10^-3 А, 4840 мА=4840*10^-3=4,8A, 10 мкА = 10*10^-6A, 0,5 мкА=0,5*10^-6A, 2,7 мА=2,7*10^-6A, 0,2 кА=0,2*10^3A=200A