Мына сандарды стандарт турде жазу. 6000, 0,00003, 9250000, 0,0046

+2
Ответы (1)
  1. 17 мая, 02:17
    0
    6000=6·10³

    0,00003 = 3·10⁻⁵

    9250000=9,25·10⁶

    0,0046 = 4,6·10⁻³