Вертолит пролетив 400 км, потим повернувся на 90° и пролетив ще 300 км. Знайты шлях и модуль перемищення вертольоту

+1
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 10:32
    0
    Путь:

    L = 400 + 300 = 700 км

    Перемещение найдем по теореме Пифагора:

    S = √ (400² + 300²) = 500 км