I=5A; R1=5 Oм; R2=10 Ом; R3=R4=R5=10 Ом. визначити:Re; U; P.

+1
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 17:17
    0
    R'=10*10*10 / (10*10+10*10+10*10) = 10/3

    Re=5+10+3/10=153/10

    U=5*153/10

    P=25*153/10