4x2-8x+3

канондык тендеуге келтыру

+5
Ответы (1)
  1. 17 августа, 07:43
    0
    4x2-8x+3=

    D=64-48=16

    x12 = (8+-4) / 8=1/2 3/2

    4 (x-1/2) (x-3/2) = (2x-1) (2x-3)

    x=1/2

    x=3/2