2 (0.6x+1.85) - 0.7=1.3x

+3
Ответы (1)
  1. 24 мая, 11:27
    0
    1,2 х+3,7-0,7=1,3 х

    1,2 х-1,3 х=0,7-3,7

    -0,1 х=-3

    х=30