Дана функция у (2-х) = 2 х^2-х-5. Найти у (х)

+2
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 02:43
    0
    2-x=t

    y (t) = 2 (2-t) ^2 - (2-t) - 5=2 (4+t^2-4t) - 7+t=2t^2-7t+1

    y (x) = 2x^2-7x+1