У=-х х-у=0 2 х+у=5

у=х+4 х-2 у=2 х+2 у=0

+1
Ответы (1)
  1. 20 мая, 08:08
    0
    1) y=-x

    y=x+4

    Решение:

    -x=x+4

    -2x=4

    x=-2

    y=2

    2) x-y=0

    x-2y=2

    Решение:

    x=y

    y-2y=2

    -y=2

    y=-2

    x=-2

    3) 2x+y=5

    x+2y=0

    Решение:

    y=5-2x

    x+2 * (5-2x) = 0

    x+10-4x=0

    -3x=-10

    x=10/3

    y=5-2*10/3=5-20/3