Х в квадрате - 4 х-5=0

Теорема виета

+3
Ответы (2)
  1. 29 августа, 10:54
    0
    [pfhhtjhitjhyjthtj

    23454635626346
  2. 29 августа, 13:26
    0
    X²-4x-5=0

    x1*x2=-5

    x1+x2=4

    x1=5; x2=-1