Разложите множители на многочлен

98 х в 6 степени - 2zво 2 стерени

+2
Ответы (1)
  1. 29 октября, 07:13
    0
    98 х6-2z ^ 2=2 (49x^6-z ^2) = 2 (7x ^3-z) (7x ^3+z)