2,25 X 3,5 + 2,25 х 6,5 - 17,5

+4
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 00:13
    0
    2.25*3.5 = 7.875

    2.25*6.5 = 14.625

    7.875+14.625-17.5 = 5