X2-y2-3x-3y/x-y-3 сократить дробь

+3
Ответы (1)
  1. 10 августа, 23:00
    0
    x²-y²-3x-3 = (х²-у²) - (3 х+3 у) = (х-у) (х+у) - 3 * (х+у) = (х+у) (х-у-3)

    x²-y²-3x-3y/x-y-3 = (х+у) (х-у-3) / x-y-3 = х+у