1 / (x-1) ∧2 - 2 / x-1 = 0

+2
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 08:03
    0
    x не равен 1

    замена

    x-1=a

    1/a^2-2/a=0

    a-1/2=0

    a=1/2

    x-1=1/2

    x=1+1/2