При якому значенни зминои значення виразу 4x-2 (2,4x-1,6) доривнюе - 4

+5
Ответы (1)
  1. 7 июня, 03:43
    0
    4x-2 (2,4x-1,6) = - 4

    4x-4,8x+3,2=-4

    -0,8x+3,2=-4

    x=9

    -0,8*9+3,2=-4