10 2/3 - 5 1/3 : 3 1/5

+2
Ответы (1)
  1. 23 октября, 01:09
    0
    5 1/3:3 1/5=16/3:16/5=16/3*5/16=5/3=1 2/3

    10 2/3-1 2/3=9