Розлажите на множители

c²-1

x²-4x+4

25y²-4

36a²-60ab+25b²

+5
Ответы (1)
  1. 15 октября, 11:30
    0
    C²-1 = (с-1) (с+1)

    x²-4x+4 = (х-2) ²

    25y²-4 = (5 у-2) (5 у+2)

    36a²-60ab+25b² = (6 а-5b) ²