4^1 * 16^0.4 * 2^-3/5

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 19:29
    0
    4^1 * 16^0.4 * 2^-3/5

    4 * 2^1.6 * 2^-3/5

    2^2 * 2^1.6 * 2^-3/5 = 2^3 = 8