3,7*8,3+8,3-6,3-3,7*6,3-6,3²=?

+3
Ответы (1)
  1. 9 июля, 12:25
    0
    8,3 (3,7+1) - 6,3 (1+3,7) - 6,3² = (8,3-6,3) * (4,7) - 6,3² = 2*4,7-6,3² = 9,4-39,69 = 30,29