A) x-y=0

x-3y=6

б) 2 х-5 у=14

х-2 у=1

+4
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 00:34
    0
    А)

    { x - y = 0 ⇒ x = y

    { x - 3y = 6

    Способ подстановки:

    у - 3 у = 6

    - 2 у = 6

    у = 6 : (-2)

    у = - 3

    х = - 3

    ответ : (- 3; - 3)

    б)

    { 2x - 3y = 14

    { x - 2y = 1 ⇒ x = 1 + 2y

    Способ подстановки:

    2 (1 + 2 у) - 3 у = 14

    2 + 4 у - 3 у = 14

    2 + у = 14

    у = 14 - 2

    у = 12

    х = 1 + 2*12 = 1 + 24

    х = 25

    ответ : (25; 12).