Решите уравнение

xв квадрате+5x+7-8xy-8x+6x+8xy-xв квадрате=13

+5
Ответы (2)
  1. 11 апреля, 13:14
    0
    Х²+5 х+7-8 ху-8 х+6 х+8 ху-х²=13

    х²+5 х+7-8 ху-8 х+6 х+8 ху-х²-13=0

    3 х-6=0

    3 х=6

    х=2
  2. 11 апреля, 13:52
    0
    xв квадрате+5x+7-8xy-8x+6x+8xy-xв квадрате=13

    5 х+7-8 х+6 х=13

    3 х=6

    х=2