1.9*3.8+1.9*1.2/0.2*2+0.2*1.7=

+2
Ответы (1)
  1. 7 марта, 17:15
    0
    13.26 = (1.9*3.8) + (1.2*1.9) / (0.2*2) + (0.2*1.7) = 7.22+2.28/0.4+0.34