1.7*2.5+1.7*3.5-2=

2.3*1.5-2.3*0.5-1=

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 10:15
    0
    1,7*2,5+1,7*3,5-2=1,7 * (2,5+3,5) - 2=1,7*6-2=10,2-2=8,2

    2,3*1,5-2,3*0,5-1=2,3 * (1,5-0,5) - 1=2,3*1-1=2,3-1=1,3