Як спростити вираз (а+2) (а-2 а+4) - 8

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 13:37
    0
    (а+2) (а-2 а+4) - 8 = (а+2) (-а+4) - 8=-а2+4 а-2 а+8-8 = 2 а-а2