0.25+0.5 (50-x) = 0.34*50

+2
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 19:18
    0
    0.25+0.5 (50-x) = 0.34*50

    0.25+25-0.5 х=17

    -0,5 х=-8,25

    х=16,5