Дана функция y=1/x вычислите а) y (3) и y (4) б) y (-5) и y (-6) в) y (5) и y (-6)

+3
Ответы (1)
  1. 6 марта, 06:07
    0
    А) y (3) = 1/3

    y (4) = 1/4

    б) y (-5) = 1 / (-5) = - 1/5

    y (-6) = 1 / (-6) = - 1/6

    в) y (5) = 1/5

    y (6) = 1/6