5 (3 х-2 у) - 2 (х+4 у) + 7 у=13 х-11 у

+3
Ответы (2)
  1. 3 июля, 18:30
    0
    5 (3 х-2 у) - 2 (х+4 у) + 7 у=13 х-11 у

    15 х-10 у-2 х-8 у+7 у=13 х-11 у

    13 х-18 у+7 у-13 х+11 у = - 11 у+11 у = 0

    Ответ: 0
  2. 3 июля, 19:18
    0
    5 (3 х-2 у) - 2 (х+4 у) + 7 у=13 х-11 у

    15 х-10 у-2 х-8 у+7 у=13 х-11 у

    15 х-10 у-2 х-8 у+7 у-13 х-11 у=0